четверг, 21 февраля 2019 г.

Міжнародний день рідної мови

Напередодні Міжнароджного дня рідної мови ученицею 6 класу Кригіною Катериною був створений плакат "Додня рідної мови" та організовано і проведено в рамках виховної години квест "Стежками рідної мови", під час якого учні, розгадуючи підказки і виконуючи фонетичні, орфоргнафічні, лексичні завдання та завдання на знання рідної мови, які було заховано на території школи або чекали їх у вчителів-помічників або навіть учнів інших класів, дізнавались щось нове і узугальнили власні знання таким незвичним способом.








четверг, 14 февраля 2019 г.

30-ТА РІЧНИЦЯ ВИВОДУ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

В рамках загальношкільного виховного заходу, присвяченого 30-й річниці виводу військ з Афганістану 14 лютого відбулась зустріч учнів 5-9 класів з учасниками тих історичних подій, перегляд відеофрагментів військової операції та привітання ветеранів Афганської війни.


пятница, 8 февраля 2019 г.

Місячник профорієнтації

07 лютого відбулась інтерактивна виховна година, під час якої учні 6 класу показали свою обізнаність у "Широкому світі професій" і навіть визначили, що тепер, після того, як розробили поадрунки мамам на 8 березня, знають, що професія декоратора посуду дуже складна і захоплююча, але потребує витримки і наполегливості.




Щодо ДПА 9-го класу у 2018/2019 н.р.

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті МОН України див. за посиланням на офіційний сайт МОН

Під час вибору третього предмета на ДПА в 9-му класі педрада школи обов’язково має враховувати побажання учнів. Це, зокрема, передбачають зміни до наказу МОН №59 «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту». 
Так, цього року випускники 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію з 3-х предметів. Перший – українська мова, другий – математика, а третій – на вибір педради закладу освіти. Ухвалюючи відповідне рішення, педрада повинна орієнтуватися на побажання учнів. Цю зміну МОН передбачило у зв’язку з численними звернення до Міністерства учнів шкіл та їхніх батьків.
«Цей вибір неодмінно має відбуватися на засадах педагогіки партнерства. Педрада не може самостійно та безапеляційно визначати третій предмет, попередньо обов’язково потрібно  запитати думку дітей та їхніх батьків. Варто вести відкритий діалог, зважати на «профільність» класу тощо», – зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
Обрати третій предмет можна з-поміж таких:
  • для класів, де не вивчається мова національної меншини, – біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська), інформатика, історія України, правознавство, українська література, фізика, хімія.
  • для класів з навчанням чи вивченням мови національної меншини – біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська), інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, правознавство, мова національної меншини, українська література, фізика, хімія.